rok szkolny 2016/2017
XIV Festiwal Piosenki Obcojęzycznej w Kobylance
II miejsce
duet: Kamila Szwarc, Maciej Jamro
III miejsce
Mikołaj Tarsa
opiekun:
Izabela Śliwa
Dwujęzyczny konkurs TANDEM
V miejsce
Dawid Janik
opiekun:
Izabela Śliwa, Maria Urbanik
Wojewódzki konkurs na referat z zakresu astronomii
VI miejsce
Anna Przybycień
Gabriela Wenc
opiekun:
Marzena Tenerowicz
Przedmiotowy konkurs z fizyki
organizowany przez Małopolskiego Kuratora Oœwiaty w Krakowie
finalista
Dawid Janik
opiekun:
Marzena Tenerowicz
X Gminny Konkurs „Festiwalowa Jesień”
organizowany przez Oœrodek Kultury Gminy Gorlice filia w Szymbarku
Grand Prix festiwalu
Maciej Jamro
opiekun:
Anna Siarkowicz
Gminny konkurs na najlepszy happening
"Zagrożenia w internecie"

organizowany przez SKOWD
I miejsce
Klub Młodego Reportera
uczniowie kl.3 gimnazjum
opiekun:
Beata Ludwin
Powiatowy Konkurs Piosenki Różnej
organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach
I miejsce
w kat. klas IV - VI
Mikołaj Tarsa
opiekun:
Anna Siarkowicz
Gminny konkurs na najlepszš gazetkę w ramach projektu Cyber-zagrożenia
organizowany przez SKOWD
I miejsce
uczniowie gimnazjum
opiekun:
Anna Siarkowicz, Beata Ludwin, Łukasz Skórski
rok szkolny 2015/2016
Małopolski Konkurs Fizyki
dla uczniów gimnazjum
finalista
Dawid Janik
opiekun:
Marzena Tenerowicz
Małopolskie Spotkania Teatrów Gimnazjalnych
organizowane przez Młodzieżowy Dom Kultury
im. Andrzeja Bursy w Krakowie
III miejsce
Koło Teatralne
opiekun:
Małgorzata Tarsa
Wojewódzki Konkurs
na referat z zakresu astronomii i astronautyki
IV miejsce
Jurand Zych
VI miejsce
Monika Wojnarska

wyróżnienia:
Mateusz Pyznar,
Dawid Janik
opiekun:
Marzena Tenerowicz
rok szkolny 2014/2015
„Małopolska Szkoła z Pasjš”
konkurs organizowany przez Samorzšd Województwa Małopolskiego
I miejsce
Klub Młodego Astronoma
opiekun:
Marzena Tenerowicz
"Mój Beskid Niski"
IV Polsko - Słowacki Konkurs Fotograficzny
wyróżnienie
Jolanta Pijanowska
opiekun:
Beata Ludwin
Wojewódzki Konkurs
na referat z zakresu astronomii i astronautyki
II miejsce
Justyna Pierz
IV miejsce
Piotr Leœniak
opiekun:
Marzena Tenerowicz
rok szkolny 2013/2014
„Bezpromilowo – bezproblemowo”
Konkurs w ramach kampanii TrzeŸwej Małopolski
II miejsce
Przemysław Piecuch
Kamil Mituœ
opiekun:
Kinga Nowak
Pangea
Międzynarodowy Konkursu Matematyczny
finaliœci
Patrycja Chodak
Dawid Janik
Kamil Chodak
opiekun:
Kinga Nowak
Marzena Tenerowicz
„A jednak się kręci”
IV edycja konkursu
I miejsce
Klub Młodego Astronoma
opiekun:
Marzena Tenerowicz
rok szkolny 2012/2013
"Barwy natury"
XII Międzynarodowy Konkurs Grafiki Komputerowej
II miejsce
Magdalena Wszołek
wyróżnienie
Natalia Pyrek
opiekun:
Beata Ludwin
Wojewódzki Konkurs
na referat z zakresu astronomii i astronautyki
I miejsce
Katarzyna Kawa
IV miejsce
Gabriel Marcisz
wyróżnienie
Magdalena Wszołek

opiekun:
Marzena Tenerowicz
rok szkolny 2011/2012
Wojewódzki Konkurs
na referat z zakresu astronomii i astronautyki
I miejsce
Justyna Tokarska
III miejsce
Gabriela Szwarc
opiekun:
Marzena Tenerowicz
Małopolski konkurs z Fizyki
finalistka
Agata Piecuch
opiekun:
Marzena Tenerowicz
rok szkolny 2010/2011
IV Ogólnopolski Konkurs Recytatorski
Poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II
I miejsce
Anna Pruchniewicz
opiekun:
Ks. Paweł Wójcik
S. Dorota Zajšc
„Leœne Inspiracje”
II Małopolski Konkurs Fotograficzny
I miejsce
Małgorzata Tokarska
opiekun:
Marcin Juszczęć
Wojewódzki Konkurs
na referat z zakresu astronomii i astronautyki
III miejsce
Monika Myszkowska
wyróżnienie
Agata Piecuch
opiekun:
Marzena Tenerowicz
rok szkolny 2009/2010
VI Wojewódzki Konkurs
na referat z zakresu astronomii i astronautyki
I miejsce
Agnieszka Kawa
opiekun:
Marzena Tenerowicz
30 rocznica powstania „Solidarnoœci”
i Niezależnego Zrzeszenia Studentów w Małopolsce

konkursorganizowany przez Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Krakowie
finaliœci
Grzegorz Orlof
Kamil Góratowski
opiekun:
Robert Romańczyk
Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego
finalistka
Iwona Foryœ
opiekun:
Maria Urbanik
rok szkolny 2008/2009
Małopolski Konkurs Języka Polskiego dla uczniów gimnazjów
II miejsce
Karolina Tokarska
opiekun:
Beata Wróblewska
Œw. Paweł – Apostoł Narodów
Konkurs Wiedzy Biblijnej dla uczniów gimnazjów
wyróżnienie
Karolina Tokarska
finaliœci
Magdalena Smołkowicz
Grzegorz Orlof
Iwona Foryœ
opiekun:
S. Jolanta Wojciechowska
Wojewódzki konkurs na referat z zakresu astronomii i astronautyki
IV miejsce
Aneta Gryboœ
V miejsce
Karolina Tokarska
opiekun:
Marzena Tenerowicz
Małopolski Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy
finalistka
Agata Piecuch
opiekun:
Marzena Tenerowicz
Anna Wójcik
rok szkolny 2007/2008
Małopolski Konkurs Fizyki i Astronomii dla uczniów gimnazjów
finalista
Jakub Kawa
opiekun:
Marzena Tenerowicz
Małopolski Konkurs Języka Polskiego dla uczniów gimnazjów
finalista
Karolina Tokarska
opiekun:
Alicja Jamro
VI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Teatrze
organizowany przez Teatr Lalki, Maski i Aktora "Groteska"
finaliœci
Alicja Guzik
Jakub Kawa
Joanna Wojnarska
opiekun:
Małgorzata Tarsa
Wojewódzki konkurs na referat z zakresu astronomii i astronautyki
IV miejsce
Alicja Guzik
wyróżnienie
Joanna Wojnarska
opiekun:
Marzena Tenerowicz
rok szkolny 2006/2007
"Wspólna Europa"
VII Międzynarodowy Konkurs Grafiki Komputerowej
II miejsce
Sara Czeszyk
III miejsce
Joanna Wojnarska
opiekun:
Beata Ludwin
Małopolski Konkurs Humanistyczny dla uczniów gimnazjum
finalista
Karolina Tokarska
opiekun:
Alicja Jamro

Podpowiedź:

Możesz usunąć tę informację włączając Pakiet Premium

Ta strona została stworzona za darmo w WebWave.
Ty też możesz stworzyć swoją darmową stronę www bez kodowania.